Šola v naravi: Terme 3000

Hitro se približuje dan, ko bodo učenci 6. razreda odšli v šolo v naravi. Pri pripravi stvari naj bo učencem v pomoč seznam potrebščin, ki so ga že dobili. Zapisani so tudi dogovori o obnašanju in protokol testiranja za učence. Kot veste, lahko ŠVN izvedemo s samo zdravimi in testiranimi učenci, zato se bodo ti testirali v Dvorani Zlatorog na dan odhoda – ob 7.30 – testiranje bodo opravili delavci ZD Celje. To bo močno prispevalo k temu, da bo šola v naravi potekala, kot smo jo načrtovali.
Mobilne in vse druge elektronske naprave ostanejo doma. Izjema so fotoaparati (ne na mobilnih napravah, ampak tisti, ki so namenjeni le fotografiranju). V primeru, da se vseeno kakšna nedovoljena naprava prikrade tudi v Moravske Toplice, jo bomo zasegli in vam jo vrnili ob povratku. V času bivanja v šoli v naravi so za učence odgovorni spremljevalci, zato se pričakuje, da bodo dosledno upoštevali navodila in dogovore, saj gre v prvi vrsti za njihovo varnost. V primeru kršenja dogovorov bomo obvestili starše, če pa se bodo kršitve ponavljale, bo učenec predčasno odšel domov.
Naj bo šola v naravi namenjena temu, da bodo učenci preživeli čim več časa v komunikaciji drug z drugim, ob družabnih igrah in s čim več gibanja v naravi. Želimo, da ŠVN izkoristimo čim bolje in s tem učencem omogočimo tisto, za kar so bili v preteklih letih nekoliko prikrajšani. Prepričani smo, da jih bomo lahko po vrnitvi domov pohvalil.
In še nekaj drugih informacij:
– spremljevalci: Romana Podbregar, Milica Šteger, Martin Melanšek, Uroš Kalar, Rok Šrimpf in Matej Arih (dosegljivi po elektronski pošti),
– kontakt za nujne primere: xxx xxx xxx (šolski telefon),
– učenci imajo lahko s sabo nekaj denarja za nakup spominka, vendar ne več kot 15 €.
Povratek je predviden v četrtek, 25. 11. 2021, med 19.30. in 20. uro, pred Dvorano Zlatorog.