BERK JožeProfesor matematike in fizike, svetnik
BRAČEK TatjanaPredmetna učiteljica telesne vzgoje, svetovalka
BREŠAN TanjaPredmetna učiteljica razrednega pouka, svetovalka
BREZNIK LeaDiplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok, svetovalka
ČEDE JaniPredmetni učitelj matematike in fizike, mentor
FARČNIK UrškaDiplomirana anglistka in francistka, mentorica
FLIS MartaUčiteljica razrednega pouka, svetovalka
GALIČ PetraProfesorica slovenščine, svetovalka
HEILIGSTEIN DarjaPredmetna učiteljica razrednega pouka, svetovalka
HRASTNIK KOŠTOMAJ KarmenPredmetna učit. angleščine in slovenščine, svetovalka
HRASTNIK MatejaProfesorica slovenskega jezika in zgodovine, svetovalka
IRŠIČ EvaProfesorica matematike, bibliotekar
JAKOP PatricijaProfesorica glasbene pedagogike
JELEN LilijanaProfesorica likovne umetnosti, svetovalka
JERAN DarjaProfesorica razrednega pouka, svetovalka
KALAR UrošProfesor športne vzgoje, fizike in tehnične vzgoje, mentor
KLARER MagdalenaDiplomirana slikarka in kostumografinja, mentorica
KMECL MajaProfesorica razrednega pouka, svetovalka
KOVAČIČ LidijaProfesorica razrednega pouka, svetovalka
KOŽEL OlgaProfesorica slovenskega jezika, svetovalka
MESOJEDEC SimonaProfesorica razrednega pouka, mentorica
MIKIC ŠEGA LidijaDiplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok, svetovalka
MILOVAC PetarPredmetni učitelj telesne vzgoje
OSET PeterProfesor razrednega pouka, mentor
PANČUR GregorProfesor fizike in tehnične vzgoje, mentor
PODBREGAR RomanaPredm. učiteljica zgodovine in geografije, svetovalka
ROJC TanjaProfesorica razrednega pouka, svetovalka
PODGORŠEK SanjaProfesorica razrednega pouka, mentorica
ŠARMAN SandiProfesor zgodovine in geografije, svetnik
ŠKORJANC GRIL AndrejaPredm. učiteljica kemije, biologije in gospodinjstva, svetovalka
ŠKRABE TinaProfesorica matematike in pedagogike, svetovalka
ŠTEGER MilicaPredmetna učiteljica fizike in tehnične vzgoje, svetovalka
ŠTIH BoštjanProfesor biologije in kemije, svetnik
TURK MatejaProfesorica nemščine in geografije, svetovalka
ULAGA LidijaProfesorica razrednega pouka, svetovalka
VORŠIČ LidijaProfesorica razrednega pouka, svetovalka
ZORKO MarušaProfesorica razrednega pouka, mentorica
ŽGAJNER TeaProfesorica angleščine in pedagogike, mentorica

ZUNANJI STROKOVNI SODELAVCI

OŠ GLAZIJA, CELJE

KRALJ Mojca, prof. defektologije, ROŠKAR Anita, specialni pedagog, KREUTZ Mojca, specialni pedagog – (logo in surdo), JOŠT Barbara, prof. defektologije – (logo in surdo), TIRŠEK Tjaša, socialna pedagoginja.

CENTER ZA SLUH IN GOVOR, LJUBLJANA

KOŠTOMAJ Nadja, surdopedagoginja, ŠTURBEJ Nadja, surdopedagoginja.

TEHNIČNI DELAVCI
Uroš STILIN (poslovni sekretar), Nina OCEPEK (računovodkinja), Kristina VEDEČNIK (vrtnarka), Simon ANTLEJ (hišnik), Benjamin POLAJŽER (kuhar), Jernej GRAČNER (kuhar), Marjanca CVETKO (kuharica), Nevenka RAVNIČAN (kuharica), Vida KOS (čistilka), Marina PETEK (čistilka), Zdenka KUGLER (čistilka), Metka GORENC (čistilka), Marica ŽEKŠ (čistilka), Mateja SKALE (čistilka).