V okviru priprav na šolsko leto 2023/24 se bodo morali učenci odločiti, katere izbirne predmete bodo obiskovali v prihodnjem šolskem letu. Izbirni predmeti za posamezni razred so objavljeni na šolski spletni strani in starši jih lahko skupaj z učenci v miru in temeljito pregledate, nato pa na spletni strani šole izpolnite prijavnico.

Prosimo vas, da prijavnico izpolnite najkasneje do vključno 24. aprila 2023. Pred izpolnjevanjem se pogovorite s svojim otrokom, saj gre za pomembno odločitev. Zaradi organizacije dela na šoli je zelo pomembno, da učenec predmet, ki si ga izbere, potem tudi obiskuje. Prijavnica je enostavna in njeno izpolnjevanje vam ne bo vzelo veliko časa.

Če učenec od 4. do 6. ne bo obiskoval izbirnega predmeta, to označite v prijavnici. Informacijo o izbirnih predmetih morate tako oddati VSI STARŠI.