Govorilne ure učiteljev
Priimek in ime učiteljaDanUraTerminElektronska pošta
Arih Matejpetek2. uraod 9.05 do 9.50
Brešan Tanjasreda3. uraod 10.10 do 10.55
Breznik Leasreda5. uraod 11.50 do 12.35
Cvirn Nikaponedeljek3. uraod 10.10 do 10.55
Drobinc Timotejčetrtek5. uraod 11.50 do 12.35
Flis Martasreda1. uraod 8.15 do 9.00
Gajšek Ključarič Natašasreda2. uraod 9.05 do 9.50
Hrastnik Matejačetrtek3. uraod 10.10 do 10.55
Jakop Patricijačetrtek5. uraod 11.50 do 12.35
Jecl Mirelaponedeljek4. uraod 11.00 do 11.45
Jelen Lilijanačetrtek2. uraod 9.05 do 9.50
Jeran Darjaponedeljek2. uraod 9.05 do 9.50
Kalar Urošsreda4. uraod 11.00 do 11.45
Kavkler Anikatorek5. uraod 11.50 do 12.35
Klarer Magdalenasreda5. uraod 11.50 do 12.35
Kmecl Majasreda3. uraod 10.10 do 10.55
Kostanjšek Urškačetrtek5. uraod 11.50 do 12.35
Kovačič Lidijasreda5. uraod 11.50 do 12.35
Kožel Olgačetrtek4. uraod 11.00 do 11.45
Lubej Anitapetek3. uraod 10.10 do 10.55
Mesojedec Simonatorek2. uraod 9.05 do 9.50
Mikic Šega Lidijatorek4. uraod 11.00 do 11.45
Novak Marjetkatorek5. uraod 11.50 do 12.35
Oset Petertorek5. uraod 11.50 do 12.35
Podbregar Romanačetrtek4. uraod 11.00 do 11.45
Podgoršek Sanjaponedeljek3. uraod 10.10 do 10.55
Randl Andrejapetek2. uraod 9.05 do 9.50
Rojc Tanjasreda5. uraod 11.50 do 12.35
Skrbinek Tjašačetrtek2. uraod 9.05 do 9.50
Stilin Urošponedeljek4. uraod 11.00 do 11.45
Šarman Sandipetek2. uraod 9.05 do 9.50
Škorjanc Gril Andrejačetrtek3. uraod 10.10 do 10.55
Škrabe Tinačetrtek1. uraod 8.15 do 9.00
Šrimpf Roktorek2. uraod 9.05 do 9.50
Šteger Milicatorek4. uraod 11.00 do 11.45
Štih Boštjančetrtek5. uraod 11.50 do 12.35
Turk Matejaponedeljek4. uraod 11.00 do 11.45
Turnšek Simonasreda2. uraod 9.05 do 9.50
Ulaga Lidijačetrtek4. uraod 11.00 do 11.45
Voršič Lidijačetrtek3. uraod 10.10 do 10.55
Zidar Petratorek2. uraod 9.05 do 9.50
Zorko Marušapetek4. uraod 11.00 do 11.45

K ravnatelju ali v šolsko svetovalno službo lahko starši pridete kadarkoli v okviru delovnega časa – zaradi lažjega dogovora je zaželjeno, da se predhodno najavite.