Govorilne ure učiteljev
Priimek in imeDanUraTerminElektronska pošta
Arih Matejtorek4. uraod 11.00 do 11.45
Braček Tatjanapetek3. uraod 10.10 do 10.55
Brešan Tanjasreda4. uraod 11.00 do 11.45
Breznik Leaponedeljek5. uraod 11.50 do 12.35
Cvirn Nikapetek2. uraod 9.05 do 9.50
Čede Janisreda1. uraod 8.15 do 9.00
Farčnik Urškačetrtek3. uraod 10.10 do 10.55
Flis Martaponedeljek4. uraod 11.00 do 11.45
Lubej Anitaponedeljek3. uraod 10.10 do 10.55
Gajšek Ključarič Natašačetrtek2. uraod 9.05 do 9.50
Hrastnik Matejačetrtek2. uraod 9.05 do 9.50
Iršič Evatorek2. uraod 9.05 do 9.50
Jakop Patricijatorek3. uraod 10.10 do 10.55
Jelen Lilijanaponedeljek3. uraod 10.10 do 10.55
Jeran Darjatorek1. uraod 8.15 do 9.00
Kalar Urošsreda3. uraod 10.10 do 10.55
Klarer Magdalenačetrtek5. uraod 11.50 do 12.35
Kmecl Majatorek3. uraod 10.10 do 10.55
Kostanjšek Urškaponedeljek2. uraod 9.05 do 9.50
Lajlar Anačetrtek5. uraod 11.50 do 12.35
Kovačič Lidijasreda5. uraod 11.50 do 12.35
Kožel Olgačetrtek2. uraod 9.05 do 9.50
Melanšek Martinsreda2. uraod 9.05 do 9.50
Mesojedec Simonaponedeljek4. uraod 11.00 do 11.45
Mikic Šega Lidijatorek4. uraod 11.00 do 11.45
Oset Petertorek4. uraod 11.00 do 11.45
Podbregar Romanatorek4. uraod 11.00 do 11.45
Rojc Tanjasreda5. uraod 11.50 do 12.35
Skrbinek Tjašačetrtek3. uraod 10.10 do 10.55
Stilin Urošsreda2. uraod 9.05 do 9.50
Šarman Sandiponedeljek6. uraod 12.40 do 13.25
Škorjanc Gril Andrejatorek3. uraod 10.10 do 10.55
Škrabe Tinatorek3. uraod 10.10 do 10.55
Šrimpf Roksreda3. uraod 10.10 do 10.55
Šteger Milicatorek1. uraod 8.15 do 9.00
Štih Boštjansreda3. uraod 10.10 do 10.55
Turk Matejasreda2. uraod 9.05 do 9.50
Turnšek Simonačetrtek2. uraod 9.05 do 9.50
Ulaga Lidijatorek5. uraod 11.50 do 12.35
Voršič Lidijapetek2. uraod 9.05 do 9.50
Zidar Petračetrtek3. uraod 10.10 do 10.55
Zorko Marušapetek3. uraod 10.10 do 10.55

K ravnatelju ali v šolsko svetovalno službo lahko starši pridete kadarkoli v okviru delovnega časa – zaradi lažjega dogovora je zaželjeno, da se predhodno najavite.